Zumba dance

Máte rádi tanec a k tomu se rádi při něm vlníte v afro rytmech? Pak Zumba dance (někdy také nazývano jako Zumba fitness) je to pravé pro Vás. Zumba kombinuje zábavné s efektivním. K cvičení vám bude hrát latinsko-americká a fitness hudba. Zumba je založená na časových sekvencích, kde se střídá rychlá část s pomalou a v této kombinaci pak dochází ke spalování tuku a tvarování celého těla.

Zumba je ideální pro každého, kdo chce hubnout zábavně, s radostí a bez stresu. Zumba obsahuje velmi jednoduché až pokročilé taneční variace, které se dají jakkoli kombinovat.

Pokud se budete Zumbě náležitě věnovat, tak můžete pak ladně vrtět zadečkem jako instruktorka Zumby na následujícím videu.

Zumba prakticky – video


Oficiální mezinárodní stránky pro všechny instruktory a cvičitele Zumby jsou na www.zumba.com/

You can leave a response, or trackback from your own site.

názorů: 8 k “Zumba dance”

 1. zdena napsal:

  naprostá bomba ,já chci taky až porodím kde se na to dá přihlásit.je to vážně super a jako masérka mohu jen doporučit :-)

 2. Andrea napsal:

  supr,a při takové muzice to jde skoro samo,lepší než posilovna,procvičuje se celé tělo, budu si muset najít nějaký dvd

 3. Andrea napsal:

  když jsem to viděla poprvé tak to semnou začalo škubat už na židli:D Fakt je to úžasná věc která vás strhne.Mám mimčo tak bohužel nemůžu nikam jezdit cvičit, tak cvičim aspon doma podle DVD a taky to jde:)

 4. Jana napsal:

  Když jsem to viděla, tak mě zaujalo už jen to že je to taneční.Vypadá to skvěle. Koukala jsem po nějakém dvd, ale nic jsem nenašla – můžete mi někdo poradit, kde se dá sehnat??? Díky J.

 5. Kristina napsal:

  Ahoj Andreo,mužeš mi prosím poradit kde bych sehnala Dvd?

 6. Mája_ja napsal:

  Zumbou se rozhodně nezhubne… Kdo chce napomoci tomu aby spaloval „TUKY“!!! rozhodně vsaďte na aerobik. Zumbou sice vybijete energii, zablbanete si, zatančíte, ale střídání rychlého a pomalého tempa a pauzy mezi hudbou je chyba!!! Spalujete tak maximálně cukry a to je špatně. Na to pozor. Při aerobiku narozdíl od zumby se vyšplháte na optimální tepovou frekvenci a tu si držíte tempem tak, abyste spalovali. Dnes již aerobik není tak fádní jako kdysi (dance aerobik v rytmu latina je zábava a při hubnutí to má větší smysl, jump aerobik na trampolínách je taky supr, aqua aerobik atd. ) Dnes má aerobik spoustu různých forem. Aerobikem zhubnete, posílíte tělo a taky si zablbnete zrovna tak, jako na zumbě. Aerobikem na rozdíl od zumby skutečně zhubnete – ovšem nejenom ním samozřejmě. Musíte tomu podřídit i jídelníček to je jasná věc.

 7. Pihuli napsal:

  Já osobně zumbu miluji…aerobic mě již jaksi nebaví, a nevidím zrovna velký rozdíl zda tancuji zumbu neba třeba dance aerobic…teda jeden velký ano: zumba je zábavnější, výborně zlepšuje kondičku a posilňuje svaly, a nabije mě vždycky neuvěřitelnou energií a optimismem a tak celkově…mě to prostě BAVÍ…
  A právě střídání rychlého a pomalého tempa způsobuje spalování tuků, formování a posílení celé postavy.Kombinuje pravidla intervalového tréninku s pravidly aerobikovými… na zumbu prostě nedám dopustit! :-)

Řekněte svůj názor k Zumba dance

(c) Dietář 2009 - 2011 | kontakt | mapa webu